Fatih halı yıkama

alemdar mahallesi halı yıkama

İstanbul Fatih halı yıkama Fatihte halı yıkama fatih halı yıkama firmaları fatih halı yıkama fabrikası fatih halı yıkama fabrikaları fatih halı yıkama firması İstanbul fatih

Merhaba değerli müşterilerimiz fatih halı yıkama sayfamıza hoşgeldiniz.

Nurtanem halı yıkama fabrikası olarak istanbul fatihte;

Halı yıkama,Koltuk yıkama,Stor perde yıkama,Yerinde halı yıkama,Yorgan yıkama,Battaniye yıkama,Zebra perde yıkama,Halı tamiri hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Fatih’te halı yıkama için neden bizi seçmelisiniz.

Fatihte bir çok halı yıkama fabrikası var ancak nurtanem halı yıkama halı yıkama konusunda son derece deneyimli ve bu işte çekirdekten yetişme profesyonel halı yıkama personellerini bünyesinde barındırır.

Halılarınız aynı zamanda sizden teslim alınır alınmaz garanti kapsamına girer ve fabrikamızda sigortalıdır.

ALLLAH korusun fabrikamızda herhangi bir yangın sel felaketi yada hırsızlığa karşı gorta kapsamına girer ve zararınız siGortamız vasıtası ile sizlere ödenir.

Halılarınızı nasıl yıkıyoruz.

Nurtanem halı yıkama fabrikası olarak halılarınızı fabrikamıza getirir getirmez halı toz alma ve çırpma makinesinde halılarınızın tozunu alıyoruz.

2.aşama olarak ta halılarınızı siz değerli müşterilerimizin sağlığı göz önünde bulundurularak tam otomatik halı yıkama makinesinde hijye kuralları esas alınarak bitkisel halı yıkama şampanları ve yumuşatıcılar kullanılarak derinlemesine yıkanır.

3 Aşama olarak malumunuz birçok halı yıkama firması güneşli ve sıcak günlerde halı kurutma odaları ve makineleri olmadığından halılarınızı dışarıda kuruturlar ve halılarınız yoldan geçen birçok aracın egzos dumanı ve tozuna maruz kalır dolayısı ile yıkanması ile yıkanmaması arasında bir fark olmaz.

Ancak Bizim kendimize has halı kurutma odalarımız mevcuttur ve halılarınızı bu özel kurutma odalarımızda halı kurutma makinesi ile kuruturuz buda halılarınızın temiz kalmasını sağlar ve size temiz olarak teslim edilir.

4 Aşama ise halılarınız kuruduktan sonra özel olarak paketleyip sizlere temiz olarak teslim ederiz.

Halılarınız teslim edilirken servis parası istenirmi.

Bilindiği gibi birçok halı yıkama fabrikası halılarınızı belli bir metrajın üstünde olmazsa sizlere servis teslimat ücreti yazarlar Ancak Nurtanem halı yıkama firmasının servis ücreti yoktur.

Ücretsiz servis ücretsiz teslimat seçeneği ile çalışır ve sizden ekstra bir servis ücreti  alınmaz.

Sizde istanbul fatih in en iyi halı yıkama firması Nurtanem halı yıkama ya web sitesinde bulunan iletişim numaralarından ulaşabilir yada sosyal medya kanallarımız aracılığı ile bize ulaşabilir watsapptan mesaj atarak fiyat bilgisi isteyebilirsiniz.

Nurtanem halı yıkama fatıh halı yıkama firması fatih halı yıkama fabrikası istanbul fatih.

saygılarımızla.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir