Arşiv Kasım 2018

Bayrampaşa Halı Yıkama

Bayrampaşa halı yıkama

Bayrampaşa halı yıkama, Bayrampaşa profesyonel halı yıkama fabrikası, İstanbul, Bayrampaşa halı yıkama ve temizleme fabrikası, Firmamız İstanbul, Bayrampaşa ilçesinde siz değerli müşterilerine 7/24 profesyonel halı yıkama, yerinde halı yıkama, yerinde koltuk yıkama, stor perde ve zebra perde yıkama, yorgan, battaniye yıkama hizmeti sunmaktadır.

Firmamıza İstanbul, Sultangazi ilçesinden ulaşan müsterilerimiz, Direk sultangazi halı yıkama fabrikamıza ulaşabilirler.

Bayrampaşa Halı Yıkama Hizmet Noktalarımız

Firmamız Bayrampaşa, İstanbul ilçemizin;

Altıntepsi Mahallesi, Cevatpaşa Mahallesi, İsmet Paşa Mahallesi, Kartaltepe Mahallesi, Kocatepe Mahallesi, Muratpaşa Mahallesi, Ortamahalle Mahallesi, Terazidere Mahallesi, Vatan Mahallesi, Yenidoğan Mahallesi, Yıldırım Mahallesi olmak üzere tüm mahallelerde hizmet sunmaltayız.

Firmamıza halı yıkama ve temizleme hizmetleri kapsamınsa 7/24 ulasabilir ve hizmet alabilirsiniz.

Bayrampaşa Stor Perde Yıkama

Stor perde yıkama

Stor perde yıkama, Bayrampaşa stor perde yıkama  ve temizleme hizmetleri, Bayramnpaşa halı yıkama ve stor perde yıkama hizmetleri sayfasına hoş geldiniz. Değerli müşterilerimiz Eğer kaliteli ve profesyonel bir stor perde yıkama firması arıyorsanız tamda olmanız gerektiği yerdesiniz. Bayrampaşa halı yıkama fabrikamız profesyonel stor perde yıkama kapsamında sizlere en iyi fiyata %100 müşteri memnuniyet odaklı stor ve zebra perde yıkama hizmetleri sunmaktadır.